با عرض سلام و ادب خدمت شما سروران گرامی

مزایای  بازی نابغه ها (فوق پیشرفته؛جدید؛منحصربفرد):
اين بسته آموزشي(كتاب و بازي) منبع هوشمندانه اي از  نوع سوالات تخصصی  مي باشد كه توضيحات مفصل آن در كتاب راهنماي بازي آمده است.
اين بسته آموزشي (بازي و كتاب راهنما)‌از 192 عدد فلش كارت پشت و رو تشكيل شده است كه يكطرف آن به رنگ زرد رنگ و طرف ديگر آن به رنگ سرخابي است . سوالات نوشته شده برقسمت زرد رنگ بيشتر بر روي نيمكره چپ مغز و سوالات نوشته شده بر روي قسمت سرخابي رنگ؛ بيشتر برروي نيمكره راست مغز تاثير مي گذارند و باعث تغييرات عصبي و نهايتاً تغيير فكر و رفتار مي گردند.
با تمرين و تكرار سوالات روي فلش كارتها و انجام بازي با آن با خود و يا با ديگران مي توانيد هوش هيجاني خود و خلاقيت تان را به طور شگفت انگيزي افزايش دهيد. مطالب کتاب راهنما درباره چگونگی روش انجام بازی و توضیحات درباره کارت ها و تمرین های پیشرفته برای افزایش هوش هیجانی بر اساس حداقل شش رویکرد روانشناسی( CBT/ACT/ISTDP/REBT/DBT و…..)طراحی شده است

1-هزینه یک جلسه مشاوره در مراکز مشاوره از حدود 30 تومان تا 150 تومان و حتی بیشتر است ،لازم بذکر است که مطالب این بازی بهمراه کتاب راهنما معادل حداقل 20 جلسه مشاوره وحتی بیشتر است

2-طبق نظر و تعریف نوابغ روانشناسی دنیا ازهوش که آنرا توانایی حل مساله و یا توانایی سازگاری با محیط و … تعریف کرده اند(حدود 50 صفحه اول کتاب راهنمای بازی در رابطه با هوش و نظریه های آن توضیحات مفصل آمده است) این بسته آموزشی بازی ؛ بهمراه کتاب راهنمای آن می تواند توانایی شما یا فرزند محترمتان را در حل مسایل  و آموزش تفکر صحیح و انجام رفتار هوشمندانه را که نیاز روز زندگیست ، به صورت شگفت انگیزی افزایش دهد.

3-خيلي اوقات تفاوت افراد در حل مسائل و درمورد موضوعاتي مثل (درآمد ، تربيت فرزند؛ روابط ميان فردي و مسائل و مشكلات خانوادگي و غيره ) مربوط به نوع خودگويي دروني و سوالات هوشمندانه و كوانتمي است كه افراد در مواقع لازم بايد و بهتراست از خودشان بپرسند تا بتوانند رفتار هوشمندانه اي را براي رسيدن به هدف يا اهدافشان بردارند. بعنوان مثال اگر شما از خودتان سوال كنيد كه همين الان چه نوع غذايي را مي توانم بخورم ذهن شما براي اين سوال شما تا ده ها موارد غذا و مواد خوراكي را پيشنهاد مي دهد، اما اگر از خودتان بپرسيد كه ‌( من چه غذاهاي سالمي را مي توانم بخورم؟) بديهي است كه پاسخ ذهن شما به اين مساله چقدر متفاوت است . مثلاً اگر در رابطه با نبوغ مالي از خودتان سوال كنيد كه (من چه منبع درامدي دارم؟ ) ذهن شما پاسخي به شما مي دهد در حاليكه اگر از خود سوال كنيد كه (من از چه راه هايي مي توانم در آمدم را دو يا چهار برابر كنم؟) آنوقت ذهن آموزش ديده قطعاً پاسخ يا پاسخهاي متفاوتي به شما خواهد داد و يا مثلاً اگر شما با ‌(همسر، فرزند يا … ) مشكلي داريد و تاكنون كارهايي انجام داده ايد و آن مشكل حل نشده، مثلاً اگر از خود بپرسيد كه چه كار موثري را مي توانم انجام دهم تا مشكل براي هميشه حل شود؟ و يا از خود بپرسيد كه (در رابطه با مشكل من با همسر يا … از چه كسي مي توانم كمك بگيرم؟) ذهن شما پاسخ متفاوتي را به شما خواهد داد و بهتر مي توانيد مساله را حل كنيد
4-از آنجائيكه غير ازمسائل و مشكلات هيجاني و عملی  درخانواده ها، مسائل مالي يكي از دغدغه هاي افراد در وضعيت حاضراست، دراين بازي  سوالات هوشمندانه اي را در قسمت  مربوط به خلاقیت (سمت زرد رنگ سوالات در فلش کارت ها) گنجانيده ام كه باعث افزايش نبوغ مالي شما و فرزندتان مي شود.لطفا طبق دستورالعمل كتاب راهنما از آنها استفاده كنيد.
5-اگر بر روي اينترنت جستجو كنيد بازي هاي مشابه بازيهاي مونوپولي (یک نوع  بازی هوشي  خیلی ضعیف و محدود از نظر بنده )را در خارج به قيمت حدود 200 دلار مي فروشند كه وقتي آنرا تبديل به پول خومان كنيم، چيزي حدود شش میلیون تومان مي شود، اما هزينه اي را كه شما براي اين بسته آموزشي (بازي و كتاب راهنما)می پردازيد حدود … برابر کمتر  اين قيمت است.

5-از دیگر مزایای این پک خود آموز آموزشی و بازی؛ افزایش عزت نفس ؛ افزایش اعتماد بنفس؛افزایش و بهبود رابطه با همسر؛ فرزند؛ همکاران و … است

6-همچنین دانشجویان محترم  روانشناسی نیز می توانند از این پک آموزشی استفاده منحصر بفردی کنند بدلیل اینکه اکثر سوالات تخصصی روی فلش  کارتها از روانشناسان نابغه جهان و متخصصین مثل (الیس ، بک،فردریکسون  و …..)می باشد که شما می توانید برای تقویت خود در پرسیدن سوالات هوشمندانه از مراجعانتان از آن استفاده کنید.
7-این بسته آموزشی و بازی را حتما تهیه نمایید و خود و خانواده محترمتان از آن استفاده موثر نمایید.

8-والدین  محترمی که با فرزند نوجوانشان مساله و مشکلاتی دارند ، نیز می توانند هم خود از این پک آموزشی استفاده کنند و هم  آنرا به فرزندشان آموزش دهند و  در صورتیکه سوالی داشتند آنرا در سایت نوشته تا در اولین فرصت به آن پاسخ گویم.همچنین می توانند به صورت حضوری نیز با بنده ملاقات نمایند.

9-این پک آموزشی و خود آموز برای افرادی که وسواس فکری و خاطرات ناراحت کننده نیز دارند فوق العاده مفید و موثر است.

10-اگر از خون و یا آسانسور  یا…..می ترسید(فوبیا دارید) پیشنهاد می شود حتما و حتما قبل از مراجعه به روانشناس این پک آموزشی و خود آموز را مطالعه نمایید(بدلیل اینکه همانطور که در کتاب راهنما به آن اشاره شده ؛با تمرین و تکرار بازی و پاسخ به سوالات روی فلش کارتها ؛ تغییرات عصبی خاصی در مغز ایجاد می شود و یادگیری های جدیدی ایجاد می شود  و   در مان سریع تر و راحت تر پیش می رود)

11-یکی از مواردی بسیار مهمی که پزشکان و متخصصین مغز و اعصاب برای جلوگیری از آلزایمر و … پیشنهاد می کنند انجام بازی های فکری و هوشی است .این پکیج آموزشی و خود آموز به دلیل داشتن یک پایه علمی و همچنین داشتن منابع سوالات هوشمندانه، یک پیشنهاد عالی برای شما و یا پدر و مادر محترمتان برای جلوگیری و پیشگیری از مبتلا شدن  به آلزایمر است

-برای تهیه این پک آموزشی  لطفا مبلغ(200 دویست هزار تومان ) به شماره کارت (6037691519570519 )     بانک صادرات به نام ( والیانی کیا)  واریز  و آدرس دقیقتان را با مشخصات کامل(نام و نام خانوادگی-آدرس دقیق-شهر -شهرستان-خیابان محله  و کد پستی-شماره تلفن خودتان و…) را به شماره  (09132002348) اس ام اس  نمایید تا با پست برای شما در اسرع وقت ارسال گردد.

 
[ارادتمند شما والیانی]